8
Dřevěný prostorový věšák No. 10.414–secesní

Gebrüder Thonet, Wien ( značeno)
První pětina 20.století, R-U

210cm x 48cm x 48cm

V cena 15 000 Kč
O cena 20 000 - 30 000 Kč

Dřevěná konstrukce vyrobena z bukového ohýbaného hranolu. Dřevěná část tmavě mořená, šelaková politura. Odkapávací miska zhotovena ze zinkového profilovaného plechu. 1. Hák chybí. Celkově špičkový původní stav bez zásahů. Tento věšák je často připisován špičkovému vídeňskému architektovi Kolomanu Moserovi