91
Křeslo s podnožkou „Long chair“ mod.670, 671

Charles & Ray Eames Herman Miller for Vi
70. léta 20.století, USA ( design 1956

85cm x 88cm x 84cm

V cena 75 000 Kč
O cena 100 000 - 120 000 Kč

Pětiramenná hliníková podnož s otáčecím mechanizmem, černě lakovaná, leštěná, fixovaná k překližkové skořepině dýhovné, jako i další díly palisandrovou dýhou. Jednotlivé polstrovaní díly potaženy tmavohnědou kůží s patinou. Výborný stav.