101
Kolekce váz – zodiakálních znamení (3ks)

A. Stepan
Goldscheider, Vídeň (značeno razítkem GEO ARt)
80.léta 20.století, Rakousko

V 21,5cm, š 8,5cm, h 5,5cm

V cena 4 500 Kč
O cena 8 000 - 10 000 Kč

Měkká bíle glazovaná keramika. Stilizovaný tvar znamení – Vodnáře, Vah a Raka. Skvělá vystavěný na obdélníkovém půdoryse.