32
žlutý koberec s tečkami

Antonín Kybal (1901 . 1971)
Klazar –Brno?, pro Krásnou Jizbu – Družstevní Práce
30.léta 20.století, Československo ( po roce 1935)

D 370cm , š 255cm

V cena 20 000 Kč
O cena 30 000 - 40 000 Kč

Strojně vázaný vlněný koberec se středně vysokým chlupem. Do žlutého pole vevázané temně modré tečky s nepravidelným umístěním. Na několika místech kratší strany natrhnut po hřebících, na kterých byl pověšen. Velmi jednoduchá oprava. Nečištěn, nerestaurován. Původní velmi dobrý stav.