34
Čajový servis – Skleněný ( 10ks)

Ladislav Sutnar ( 1897 – 1976)
Kavalier Sázava pro Družstevní Práci (značeno)
30. léta 20. Století, Československo ( návrh 1931)

Konvice v 17 cm

V cena 12 000 Kč
O cena 15 000 - 20 000 Kč

Foukané křemičito-borité sklo ( Palex) do formy. Na Konvici použita kovová montura. Servis se skládá z konvice, cukřenky, mléčenky, rumovky a šest šálků s podšálky. Ikona Československého funkcionalismu. Perfektní stav. Vše značeno leptem.