37
Trubková židle s modrým plátěným sedákem.

Vichr a.s.
30.léta 20. Století, Československo

V 85cm, š 55cm, h 55cm

V cena 9 000 Kč
O cena 12 000 - 15 000 Kč

Ocelová konstrukce židle z bezešvých nově poniklovaných trubek. Plátno na sedáku i opěradle pozdější, pevné.