39
Nepolohovatelná varianta křesla H-70

Jindřich Halabala (1903 – 1978)
UP Závody, Brno
30. léta 20. století, Československo

V 75 cm, š 65cm, h 95cm

V cena 8 000 Kč
O cena 10 000 - 15 000 Kč

Rám opěradel je vyroben z bukového dřeva, dýhovaného dubovou dýhou. Dřevěná konstrukce sedáku s opěradlem celočalouněná ( nové čalounění).