42
Chromovaný barometr

Fr. Červenka, Praha ( značeno)
30.léta 20.století, Československo

V 12,5cm, š 17,5cm, h 4cm

V cena 1 800 Kč
O cena 2 500 - 4 000 Kč

Celokovové masivní tělo barometru z pochromované mosazi, kovový ciferník s čísly a indexy. Na ciferníku značen pravděpodobně výrobcem, nebo jako reklamní předmět – adresou objednavatele Fr. Červenka, Praha Vinohrady, Tylovo nám. 31, chromovaná a brynýrovaná ručička. Funkční stav.