44
Niklovaná lampa na klip

Hala Leuchte, Lipsko (značeno)
20.-30.léta 20.století, Německo

V 60cm, průměr stínidla 15cm

V cena 3 000 Kč
O cena 5 000 - 7 000 Kč

Konstrukce s reflektorem vyrobena z niklované mosazi. Část klipu ze stříbrně lakované litiny.