55
Pracovní žilde s koženým opěradlem

Značeno nečitelně štítkem na sedáku
30. – 40. Léta 30.století, Německo

V75cm, š38cm, h 42cm

V cena 4 000 Kč
O cena 5 000 - 6 000 Kč

Sedací část a nohy jsou zhotoveny z bukového frézovaného dřeva. Mechanizmus sedáku s hluchým otáčením, odpružením a nastavením výšky posezení je doplněn kovovou konstrukci ramene opěradla. Samotné opěradlo je pak zhotoveno z vypnuté kůže mezi dvěma rozpěrnými skřipci. Velmi zajímavý model.