106
Odpočinkové křeslo – Aluminium Chair EA 116

Charles & Ray Eames
Vitra (značeno)
90. léta 20. století, USA (design 1958)

Výška 83 cm, šířka 58 cm, hloubka 59 cm

V cena 36 000 Kč
O cena 45 000 - 55 000 Kč

Konstrukce křesla z područky z leštěného hliníku. Čtyřramenná hliníková podnož s kluzáky. Potah ze špičkové kůže v koňakové barvě. Výborný stav.
Tato Eamsovská nízká odpočinková židle patří ke klasikám v nejvyšší třídě kancelářského nábytku. Výjimečný odstín kůže. V současnosti se již nenabízí.