30
Pojízdný bar

UP Závody, Brno
30.-40. léta 20. století, Československo

Výška 74 cm, šířka 38 cm, hloubka 80 cm

V cena 6 500 Kč
O cena 9 000 - 12 000 Kč

Dřevěná konstrukce dýhovaná ořechovou dýhou. Výklopná horní deska i boční dveře umožňují jednoduchou manipulaci. Bar je uzamykatelný. Kovová kolečka s gumami. Nábytek je po důkladném restaurování.