32
Trubkový odkládací stolek

30. léta 20. století, Československo

Výška 67,5 cm, šířka 70 cm, hloubka 38,5 cm

V cena 5 000 Kč
O cena 7 000 - 9 000 Kč

Konstrukce z ocelové chromované trubky. Pod a nad rám jsou umístěny dvě desky s ořechovou dýhou. Chrom v původním stavu bez vad. Dřevěné části restaurovány.