41
Chromovaný stolní barometr

Zeiss Ikon, Jena (značeno)
30.-40. léta 20. století, Německo

Výška 16 cm, průměr podstavy 10 cm

V cena 3 000 Kč
O cena 4 000 - 6 000 Kč

Pochromovaný mosazný korpus. Dvojité sklo s natištěnými indexy. Krásný původní stav. Zajímavostí je, že tento exemplář má popisky a zespoda návod k obsluze v Holandštině.