58
Nástěnná natáčecí lampa

30. léta 20. století, Československo

Výška 24 cm, průměr stínidla 18 cm

V cena 1 500 Kč
O cena 2 200 - 2 500 Kč

Smaltované ocelové stínidlo s otočným mechanismem a bíle lakovanou základnou. Dobrý původní stav. Smalt nepoškozen. Nutná revize kabeláže.