72
Keramický talíř (tvar č.102)

Otto Eckert (1910 - 1995)
UMKA, Kralovice (značeno)
40.-50. léta 20. století, Československo

Výška 7 cm, průměr 28,3 cm

V cena 2 500 Kč
O cena 3 500 - 4 500 Kč

Hluboký dekorativní talíř z jemné keramiky se stříkaným a proškrabávaným dekorem centrální kompozice. Z venkovní strany černě glazováno přes lineárně pojatou reliéfní strukturu.