100
Lampa na noční stolek (model 1620)

Josef Hůrka
Napako, v.d. Praha (značeno)
60.-70. léta 20. století, Československo

Výška 17 cm, šířka 12 cm, hloubka 19 cm

V cena 2 500 Kč
O cena 3 500 - 5 000 Kč

Celokovová konstrukce, chromovaná válcová podstava s objímkou. Stínidlo kloboukovitého zmáčknutého tvaru polohovatelné. Vše ocelový plech v případě klobouku žlutě a bíle lakovaným.