11
Rohová židle

Fa. F. O. Schmidt, Wien, Původní vybledlá etiketa
Přelom 19. - 20. století, R-U

Výška 77 cm, šířka 59 cm, hloubka 54 cm

V cena 8 000 Kč
O cena 10 000 - 15 000 Kč

Konstrukce sedáku z měkkého dřeva a ořechové dýhy. Většina konstrukce je soustružené ořechové dřevo. Původní nerestaurovaný stav konstrukce i čalounění. Jedná se o variantu rohové židle, kterou do svých interiérů používal Adolf Loos na přelomu století. Zajímavá investice.