117
Závěsná lampa „Siluet“

Yo Hammerborg (1920 – 1982)
Fog & Morup (značeno )
60.-70. léta 20. století, Dánsko

Výška 31 cm, průměr stínidla 30 cm

V cena 2 500 Kč
O cena 4 000 - 6 000 Kč

Hliníkové stínidlo, tlačené. Zevnitř bíle lakované, zvenčí leštěné (lakované žlutým transparentním lakem). Černý kabel.