130
Nízký obdélní stolek

Heggen (značeno)
60. léta 20. století, Norsko

Výška 46 cm, šířka 70 cm, hloubka 70 cm

V cena 4 500 Kč
O cena 5 500 - 6 500 Kč

Deska dýhovaná tvrdým exotickým dřevem. Demontovatelné nožky jsou z palisandrového masivu.