22
Čtyřšuplíková makassarová komoda

Bruno Paul (1874 - 1968) - připsáno
UP - Závody, Brno
20.-30. léta 20. století, Československo

Výška 70 cm, šířka 120 cm, hloubka 55 cm

V cena 12 000 Kč
O cena 20 000 - 30 000 Kč

Nízká komoda se čtyřmi šuplíky dýhovaná skládanou makassarovou dýhou. Typický materiál a pojetí, včetně charakteristického odskoku masivní podnože od korpusu se šuplíky spolu s typickými madly používanými v té době v UP závodech, odkazuje na návrh pocházející z úzké spolupráce tohoto významného německého architekta.