24
Dvouuchá zelená váza

Značeno vtlačenou značkou - číslicí 45 a písmenem A
30.-40. léta 20. století, Evropa

Výška 20 cm, šířka 23,5 cm

V cena 1 500 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Keramická dekorativní váza amforovitého tvaru s dvěma širokými uchy protaženými z masivního hrdla. Povrch původně lakovaný zeleným metalickým olejovým lakem.