30
Plechová stolní lampička Prometa

10.-20. léta 20.století, střední Evropa

Výška 24 cm, průměr podstavy 14 cm

V cena 2 500 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Zeleně lakovaná plechová lampička s netradiční regulací světelného svitu pomocí vysouvání plechového stínítka ze základního válcového těla lampy. Uvnitř objímka s integrovaným vypínačem a původní dobovou žárovkou Osram. Původní elektroinstalace. Místy poškozené původní lakování.