38
Kulatý příruční stolek

30. léta 20. století, Československo

Výška 105 cm, průměr 50 cm

V cena 4 500 Kč
O cena 7 000 - 9 000 Kč

Třípatrový kulatý stolek rozdělený na dvě části, kdy jedna je zakryta dvoukřídlými dvířky a druhá má odkryté police. Konstrukce z bukového masivu. Dvířka a police jsou dýhované a následně lakované do barevnosti lososově oranžové. Horní transparentní skleněná deska zasazena do dřevěného rámu. Krásná ukázka puristického - esteticky naprosto vytříbeného drobného kusu nábytku. Částečně restaurováno. Původní stav.