49
Kávovar Sintrax 3/4 L

Wilhelm Wagenfeld (1900-1990)
Jena’er Glas, Shott und Gen., Jena
30. léta 20. století, Německo

Výška 26,5 cm, průměr 12,5 cm

V cena 2 500 Kč
O cena 3 500 - 4 500 Kč

Skleněné části trychtýře a konvice vyrobeny z boro-silikátového skla. Černě lakovaná rukojeť s hliníkovou monturou a uchycení krčku. Součástí setu je i skleněný lisovaný špuntík. Značeno na dně a na trychtýři, Guma u hrdla z části zkřehlá.