54
Stolní kloubová lampa – Model 704

Hala, Hannoverische Lampenfabrik
30. léta 20. století, Německo

Výška 42 cm, průměr stínidla 13 cm

V cena 3 000 Kč
O cena 5 000 - 7 000 Kč

Celoocelová konstrukce s původním, poloprůhledným lakem hnědé barvy. Značeno na poniklovaném šroubu s půlkulatou hlavou, umístěném na vrchlíku stínidla. Původní stav. Barva na několika místech odloupaná.