59
Párová polokřesla Windsorského typu

Thonet – Mudus (značeno)
30. léta 20. století, Československo

Výška 90 cm, šířka 42 cm, hloubka 45 cm

V cena 7 000 Kč
O cena 10 000 - 15 000 Kč

Bukové soustružené a ohýbané dřevo, masivní sedák se zafrézovaným profilem. Čirý lak. Původní nerestaurovaný stav.
Tento model byl oblíbený a používaný mnoha architekty. Jedním z nejznámějších byl Adolf Loos, který tato křesla použil do kuchyně Müllerovy vily.