6
Vázička

Richard Riemerschmidt (1868 - 1957)
Reinhold Merkelbach,Grenzhausen / Westerwald ( značeno R.M)
počátek 20. století, Německo (návrh 1904-05)

výška 8 cm, průměr 9 cm

V cena 2 500 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Ostře pálená keramika s kobaltovou a šedou glazurou. Jednoduchý pravidelný ornament v podobě reliéfně vystouplé vlnovky oddělující barevně odlišená pole a modře vybarvené kontury kroužků.