61
Malá taburetka / stolek

Robert Slezák, Bystřice pod Hostýnem
30. léta 20. století, Československo

Výška 36 cm, průměr 25 cm

V cena 1 000 Kč
O cena 1 500 - 2 000 Kč

Jednoduchá čtyřnohá podnož z chromované bezešvé trubky. Sedák / stolek zhotoven z překližky dýhované ořechem. Původní dobrý nerestaurovaný stav.