73
Keramický talíř s motivy bodláků

Jaroslav Vondráčková ml., Kostelec nad Černými lesy (značeno v čočce)
40. léta 20. století, Československo

průměr 28 cm

V cena 1 800 Kč
O cena 2 200 - 2 600 Kč

Bíle glazovaná keramika s proškrabávaným reliéfem a výraznou barevností. Jedno z nejrealističtějších a zároveň nejbarevnějších pojetí motivu květin, které vznikly v této dílně.