76
Velká černo-fialová váza

Jaroslav Stuchlík ml.
Fa. Jaroslav Stuchlík, Kostelec nad Černými lesy (značeno)
40. léta 20. století, Československo

Výška 29 cm, průměr 18 cm

V cena 2 000 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Ostře pálená hrnčířská hlína s fialovou glazurou a černými nástřiky v horní a dolní části. V poli bordó barvy se objevují pravidelné tečky.