78
Párové vázičky (2ks)

Otto Eckert (1910 - 1995)
UMKA, Kralovice (značeno)
40.-50. léta 20. století, Československo

Výška 10 cm, průměr 7 cm

V cena 1 400 Kč
O cena 2 000 - 2 500 Kč

Párové vázičky stejného tvaru, vyrobeny z jemně keramické bělniny s odlišně pojatým povrchovým zpracováním. Žlutá vázička se stříkaným dekorem s jemným proškrabáváním glazury, fialově glazovaná s vertikálně proškrabovaným dekorem v podkladu. (u fialové váze odštipek z výroby na hrdle – přeglazován)