9
Kovové noční stolky

Josef and Leopold Quittner, Wien (značeno)
80.-90. léta 20. století, R-U

Výška 80,5 cm, šířka 43 cm

V cena 6 000 Kč
O cena 8 000 - 12 000 Kč

Celokovová lakovaná konstrukce. Kombinace ocelového plechu a trubkového rámu. Horní mramorová deska.

Pozn. Pozn.: Dvířka dekorována medailonky s výjevy alpské krajiny a detaily z okolí Salzburgu doplněné fládrováním a zlatou ručně malovanou linkou. Nádherný původní stav. Prasklá a restaurovaná jedna mramorová deska.