97
Labuť (model 890)

Jaroslav Ježek (1923 – 2002)
Royal Dux, Dubí (značeno)
60. léta 20. století, Československo (návrh 1963)

Výška 23,5 cm

V cena 2 000 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Bílý glazovaný porcelán s černým matovaným nástřikem na horní části trupu. Perfektní stav. Značeno podglazurně Royal Dux, Made in Czechoslovakia.