19
Hnědá kulatá váza

Alois Vondráček, Kostelec nad Černými Lesy?
30.–40. léta 20. století, Československo

↑ 12 cm

V cena 1 200 Kč
O cena 1 800 - 2 400 Kč

Ostře pálená hnědá keramika. S čokoládově hnědou opakní polevou. Značeno raženou značkou V8.