4
Stůl Kabaret Fledermaus

Josef Hoffmann (1870 – 1956)
GebrüderThonet, Wien (značeno papírovou nálepkou)
10.–20. léta 20. století (návrh kolem 1906), R-U

↑ 78 cm ø 60 cm

V cena 12 000 Kč
O cena 15 000 - 18 000 Kč

Luxusní varianta tohoto slavného designu. Dřevěná konstrukce
z bukového ohýbaného hranolu, překližky a soustružené kulatiny. Starší kvalitní renovace s mahagonově červenou politurou v kombinaci s mosaznými prvky vypadá úžasně.