41
Obal na polštář s abstraktními květinami

Antonín Kybal
Dílna A. Kybala, Praha
30. léta 20. století, Československo

↑ 48 cm → 54 cm

V cena 5 000 Kč
O cena 7 000 - 9 000 Kč

Ručně vázaná přední část s vícebarevným abstraktním vzorem. Zezadu použita tkaná potahová látka rovněž od tohoto výtvarníka, nesoucí obchodní název Kybalín. Původní stav – nečištěný. Textil ošetřen proti škůdcům. Nádherná ukázka textilní práce tohoto světoznámého textilního výtvarníka. S ohledem ke stáří ve výborném stavu. Jedna strana sešití rubu a líce rozpárána, vazba nepoškozena).