57
Modrá váza Klikov

Kera-Ben, KLIKOV, značeno razidlem + značka AK5123/16
30. léta 20. století, Československo

↑ 32 cm

V cena 3 500 Kč
O cena 5 000 - 7 000 Kč

Ostře pálení keramika s bílou glazurou, na níž je nastříkaná vrstva modré. Linie provedena pravděpodobně technikou proškrabávání, či přes šablonu. Jedná se o největší variantu s použitím tohoto dekoru. Perfektní stav, bez poškození. Nádherná ukázka meziválečné keramiky.