64
Ležící dívka

Jan Kodet (1910–1974)
Výroba TVAR, Neznačeno
50.–60. léta 20. století, Československo

↑ 20 cm → 55 cm

V cena 9 500 Kč
O cena 11 000 - 15 000 Kč

Socha vytvořena v malých sériích odléváním hlíny do sádrových forem. Socha následně patinována tmavou patinou. Jemná
a měkká stylizace ležící dívky podepírající si hlavu.
Autor je otcem herce Jiřího a malíře Kristiána Kodetových. Autor mnoha realizací v Praze.