66
Slon

Jaroslav Ježek (1923–2002)
RoyalDux Duchcov
60.–70. léta 20. století, Československo (návrh 1963)

↑ 16 cm → 14 cm ↗ 11 cm

V cena 1 800 Kč
O cena 2 500 - 3 500 Kč

Bílý porcelán glazovaný transparentní glazurou a šedým matným nástřikem. Kly jsou zlaceny. Papírová nálepka stržena – nezachována.