69
Válcová váza VŘSR

Pravděpodobně ŽBS, železnobrodské sklo
50. léta 20. století, Československo (1958)

↑ 20,5 cm ø 12 cm

V cena 2 500 Kč
O cena 3 500 - 4 000 Kč

Váza vyrobena ze sodno-draselného skla s pískovaným mi motivy lipových listů. Text – SVOBODA LIDU, VŘSR. Pravděpodobně se jedná o školní práci. Značeno rytým číslem 7458/58 na okraji dna.