89
Barové stoličky „Jamajca“ (2 ks)

Pepe Cortés
Amat for Knoll (značeno na sedáku)
90. léta 20. století, Španělsko (1991)

↑ 81 cm ø sedáku 37,5 cm

V cena 8 000 Kč
O cena 12 000 - 16 000 Kč

Otočný sedák vyroben z tlakově odlévaného hliníku, následně eloxovaného. Pětinohá konstrukce podnože vyrobena ze svařovaných a ohýbaných hromovaných trubek. Drobné škrábance na sedáku. Celkově velmi dobrý stav.
Ikona nábytku 90. let a jedna z nejlepších židlí svého druhu na světě. Jedná se o původní první edici od firmy AMAT. Díky dokonalé ergonomii sedáku jsou dodnes velmi oblíbené.