10
Váza s přírodními motivy

Keramická akciová společnost v Bechyni
20. léta 20. století, Československo

↑ 22 cm ø 14 cm

V cena 3 000 Kč
O cena 4 500 - 5 500 Kč

Keramická váza soudkovitého typu s reliéfním vyobrazením květů jabloně a laní ve skoku. Váza bez patrných defektů. (Značeno zespoda číslem a značkou KS Bechyně.