19
Stolní pracovní lampa

Christian Dell (1893 – 1974)
Kaiser I’dell, (značeno na stínidle)
30. léta 20. století, Německo

↑ 42 cm ø stínidla 16cm

V cena 3 000 Kč
O cena 5 000 - 6 000 Kč

Železná černě lakovaná konstrukce. Lisované stínidlo na kloubu, ocelová ohnutá trubička, připevněna k litinové základně s vypínačem (nová elektrifikace). V současnosti podobný model vyráběn v reedici firmou Fritz Hansen