22
Část mocca servisu Topičův salon (5+1)

Porcelánka Loket pro Topičův salon
30. léta 20. století, Československo

↑ cukřenky 9 cm, ↑ šálku 5 cm

V cena 4 000 Kč
O cena 6 000 - 8 000 Kč

Nekompletní souprava obsahuje 5 šálků s podšálky a cukřenku s víčkem. Vše nepoškozené, značené firemní značkou a značkou Topičova salonu - červeně TS. Servis je zhotoven z porcelánu barvy slonové kosti a na krajích opatřen červenými linkami různých sil.

Pozn. Velmi vzácná ukázka předmětů z Topičova salonu, který se stejně jako DP pokoušel přinést špičkový soudobý design a kvalitu do domácností střední třídy.