28
Kávovar CONA 2

CONA Company l. t.,
30. – 40. léta 20. století, Velká Británie

↑ 37 cm

V cena 3 500 Kč
O cena 5 000 - 7 000 Kč

Souprava je složena ze stojanu, kahanu, kulaté nádobky na kávu a skleněného trychtýře s kovovým sítkem a vložkou. Stojan z chromovaného obecného kovu s červeně lakovanou dřevěnou rukojetí a klipsem držícím spodní baňku. Vše bez poškození.