31
Funkcionalistický servírovací stolek

30. léta 20. století, Československo

↑ 82 cm → 81 cm ↗ 42 cm

V cena 15 000 Kč
O cena 20 000 - 25 000 Kč

Dvoupatrový servírovací stolek dýhovaný ořechovou dýhou. Jednotlivá patra jsou vepředu ukotvena do nohou a na zadním oblouku v konstrukci z vrstvené dýhy tvarované dle kopyta. Konec je zakončen niklovanou rukojetí s probráním ve dřevě. Podvozek tvoří přední niklovaná kolečka propojená osou a zadní otočné kolečko umístěné zespoda lamely. Naprostý unikát s úžasnou elegancí.