37
Vyplétané křeslo

Axel Larsson (1896 – 1944)
Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors
30. léta 20. století, Švédsko

↑ 81,5 cm → 54 cm ↗ 56 cm

V cena 4 500 Kč
O cena 6 500 - 8 000 Kč

Konstrukce s transparentně lakovaného bukového masivu. Sedák i opěrák vyroben ze splétané rýžové trávy. Sedák i opěradlo nepoškozené. Celkově dobrý původní stav. Lak na područkách.