48
Kavárenský stůl

Oswald Haerdtl (1899 - 1959)
Thonet, Wien (Značeno plechovým štítkem.)
50. léta 20. století, Rakousko

↑ 71 cm ø 60 cm

V cena 12 000 Kč
O cena 18 000 - 22 000 Kč

Obdélný překližkový stůl s vyklenutými stranami a krémovou umakartovou (nepoškozenou) deskou. Dřevěná kónická centrální noha nasazená do hliníkové čtyřpaprskové podnože. Podnož vyrobena z leštěného hliníku. Výborný stav.

Pozn.: Tento stůl navrhl a použil O.Haerdtl do slavné vídeňské kavárny Prückel naproti muzeu MAG. Unikátní kus.