76
Dvě keramické vázy (2 ks)

Eugenia Lugsová ml., Mc Lean ( 1950-)
Autorská práce pro SFVU (značeno)
70. – 80. léta 20. století, Československo

↑ vázy 30,5 cm

V cena 2 000 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Keramické glazované vázy, které spojuje především reliéfní pojetí horní pětiny těla vázy pod hrdlem, kdy jsou zde plasticky aplikovány půlkoule, či válečky s konkávním zaslepením.

Autorka je dcerou Slavných keramiků Eugenie a Theodora Lugsových pocházejících ze západních Čech. Theodor Lugs se zasloužil jako pedagog na VŠVU o novou generaci slovenských keramiků.